Emaitzak 2024

Liga Act

EUSKO LABEL LIGAREN SAILKAPENA 2024

Eusko Label Ligaren SAILKAPENA
Sailkapena Kluba Puntuak
1 BERMEO URDAIBAI 71
2 ZIERBENA BAHIAS DE BIZKAIA 64
3 ORSA HONDARRIBIA 59
4 ORIO ORIALKI 55
5 AMENABAR DONOSTIARRA 48
6 GETARIA 40
7 ONDARROA KIDE 31
8 CR CABO DA CRUZ 28
9 LEKITTARRA ELECNOR 28
10 KAIKU BEREZ GALANTA 24
11 SAN PEDRO - HARRI 14
12 C.M. BUEU - SIMEI 6
Eusko Label Liga

CAIXABANK PATROI HOBERENAREN SAILKAPENA 2024

CAIXABANK PATROI HOBERENAREN SAILKAPENA
Sailkapena Kluba Patroia Puntuak
1 GETARIA UNAX EIZAGIRRE 62
2 BERMEO URDAIBAI GORKA ARANBERRI 52
3 ORIO ORIALKI IÑIGO LARRINAGA 48
4 ORSA HONDARRIBIA IOSEBA AMUNARRIZ 40
5 ONDARROA KIDE JENARO ZELAIA 40
6 CR CABO DA CRUZ MARTIN LEBORAN 29
7 ZIERBENA BAHIAS DE BIZKAIA AITOR LAZKANO 27
8 LEKITTARRA ELECNOR IÑAKI GOIKOETXEA 22
9 CR CABO DA CRUZ ALFONSO DIAZ 21
10 C.M. BUEU - SIMEI ANDRES RIOS 21
11 AMENABAR DONOSTIARRA ARKAITZ DIAZ 20
12 ONDARROA KIDE XANET GIMENO 18
13 ZIERBENA BAHIAS DE BIZKAIA BORJA GOMEZ 17
14 KAIKU BEREZ GALANTA IKER GIMENO 17
15 SAN PEDRO - HARRI GORKA TOLEDO 15
16 AMENABAR DONOSTIARRA JON IRURETAGOIENA 12
17 KAIKU BEREZ GALANTA GORKA VARELA 7

Estropaden emaitzak

Estropaden emaitzak
Izena Lekua Data
1 VIII Bandeira Cidade da Coruña A Coruña 2024-06-29
2 III Bandera Concello de Bueu Bueu 2024-06-30
3 XVI Bandera Fabrika Donostia 2024-07-06
4 XLI Bandera Petronor Zierbena 2024-07-07
5 XV. Bilboko Bandera - Bandera de Bilbao Bilbo 2024-07-13
6 XXIII Bandera Ayuntamiento de Sestao Sestao 2024-07-14
7 II Bandeira Barbanza Arousa Ribeira (Aguiño) 2024-07-20
8 XXXIV Bandeira Concello de Boiro Boiro 2024-07-21
9 Getxoko Estropaden XLVI. Ikurriña - J.A. Agirre Lehendakariaren XX. Omenaldia Getxo 2024-07-27
10 XXXIX El Correo Ikurrina - Kutxabank SN - Lekeitioko Udala Lekeitio 2024-07-28
11 XII Bandera CaixaBank Castro Urdiales 2024-08-03
12 Orioko XXXIV. Estropada - Orio Kanpina XII. Bandera Orio 2024-08-04
13 Hondarribiko XXXVII. Bandera / Mapfre Sari Nagusia Hondarribia 2024-08-10
14 Pasaia San Pedro Ikurriña Pasaia 2024-08-11
15 XLVII. Zarauzko Ikurriña (J1) Zarautz 2024-08-17
16 XLVII. Zarauzko Ikurriña (J2) Zarautz 2024-08-18
17 XL. Ondarroako Bandera / Cikautxo Sari Nagusia Ondarroa 2024-08-24
18 XV. Getariako Ikurriña Getaria 2024-08-25
19 Bandera Piskin Marinoil Bermeo 2024-09-14
20 Play-off J1 Bermeo 2024-09-14
21 LIV GP - L Bandera El Corte Inglés - Ayuntamiento de Portugalete Portugalete 2024-09-15
22 Play-off J2 Portugalete 2024-09-15