CR CABO DA CRUZ

Arraunlariak

 

2020 denboraldia

  • Arraunlaria Klubanurteak 7 DANIEL ABUIN DANIEL ABUIN   Jaioterria: BOIRO 1998-11-15 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 11 MARIO BRION MARIO BRION   Jaioterria: BOIRO 1994-10-02 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 CARLOS MANUEL CORTES CARLOS MANUEL CORTES   Jaioterria: BOIRO 1976-01-08 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 9 IAGO DAVILA IAGO DAVILA   Jaioterria: POBRA DO CARAMIÑAL 1991-05-26 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 30 SERGIO GARCIA SERGIO GARCIA   Jaioterria: BOIRO 1977-01-21 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 JOSE ANGEL GARCIA JOSE ANGEL GARCIA   Jaioterria: TAPIA DE CASARIEGO 1981-01-24 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 DANIEL GONZALEZ DANIEL GONZALEZ   Jaioterria: FIGUERAS 1981-06-08 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Patroia Klubanurteak 7 OSCAR  HERMO OSCAR HERMO   Jaioterria: BOIRO 1988-10-12 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 19 BENIGNO LOJO BENIGNO LOJO   Jaioterria: BOIRO 1982-03-06 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 ANXO MARTINEZ ANXO MARTINEZ   Jaioterria: VILAGARCÍA DE AROUSA 1993-05-03 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 7 BRAIS PEDROUZO BRAIS PEDROUZO   Jaioterria: BOIRO 1992-09-19 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 13 LUIS PIÑEIRO LUIS PIÑEIRO   Jaioterria: BOIRO 1983-03-05 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 11 JOSE RIOS JOSE RIOS   Jaioterria: BOIRO 1983-11-08 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 23 ISMAEL ROMERO ISMAEL ROMERO   Jaioterria: BOIRO 1982-09-02 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 1 COSME SAMPEDRO COSME SAMPEDRO   Jaioterria: CULLEREDO 2000-01-02 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 JAVIER SAYANS JAVIER SAYANS   Jaioterria: BOIRO 1995-09-07 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 9 IKER SILVA IKER SILVA   Jaioterria: ALICANTE 1999-11-12 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 11 MARCO ANTONIO SILVA MARCO ANTONIO SILVA   Jaioterria: BOIRO 1977-03-27 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 DIEGO SUAREZ DIEGO SUAREZ   Jaioterria: VILAGARCÍA DE AROUSA 1991-04-30 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 12 ROBERTO TORRES ROBERTO TORRES   Jaioterria: BOIRO 1982-07-13 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Patroia Klubanurteak 7 MANUEL TRIÑANES MANUEL TRIÑANES   Jaioterria: BOIRO 2001-12-14 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 10 JOSE MANUEL VIDAL JOSE MANUEL VIDAL   Jaioterria: BOIRO 1974-07-30 Historiala ikusi Harrobikoa 

altak

  • Arraunlaria JOSE ANGEL GARCIA JOSE ANGEL GARCIA   Jaioterria: TAPIA DE CASARIEGO 1981-01-24
  • Arraunlaria DANIEL GONZALEZ DANIEL GONZALEZ   Jaioterria: FIGUERAS 1981-06-08
  • Arraunlaria JOSE RIOS JOSE RIOS   Jaioterria: BOIRO 1983-11-08
  • Arraunlaria COSME SAMPEDRO COSME SAMPEDRO   Jaioterria: CULLEREDO 2000-01-02
  • Arraunlaria IKER SILVA IKER SILVA   Jaioterria: ALICANTE 1999-11-12
  • Arraunlaria ROBERTO TORRES ROBERTO TORRES   Jaioterria: BOIRO 1982-07-13
  • Patroia MANUEL TRIÑANES MANUEL TRIÑANES   Jaioterria: BOIRO 2001-12-14

bajak

  • Arraunlaria JOAQUIN ABUIN JOAQUIN ABUIN   Jaioterria: BOIRO 1997-03-19
  • Patroia MARTIN LEBORAN MARTIN LEBORAN   Jaioterria: SANTIAGO DE COMPOSTELA 1996-03-20
  • Arraunlaria HADRIÁN MEIZOSO HADRIÁN MEIZOSO   Jaioterria: FERROL 1991-07-29
  • Arraunlaria JOSÉ RAMÓN MUÑÍZ JOSÉ RAMÓN MUÑÍZ   Jaioterria: BOIRO 1966-09-17
  • Arraunlaria CARLOS ALBERTO ROMERO CARLOS ALBERTO ROMERO   Jaioterria: BOIRO 1993-08-03
  • Arraunlaria JUAN ANTONIO SERRADILLA JUAN ANTONIO SERRADILLA   Jaioterria: BOIRO 1978-12-02
  • Arraunlaria SERGIO PEREZ SERGIO PEREZ   Jaioterria: MÁLAGA 1985-04-26