CR CABO DA CRUZ

Arraunlariak

 

2017 denboraldia

  • Arraunlaria Klubanurteak 3 MANUEL ABEIJON MANUEL ABEIJON   Jaioterria: BOIRO 1997-10-01 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 7 DANIEL ABUIN DANIEL ABUIN   Jaioterria: BOIRO 1998-11-15 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 6 JOAQUIN ABUIN JOAQUIN ABUIN   Jaioterria: BOIRO 1997-03-19 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 ADRIÁN AIDO ADRIÁN AIDO   Jaioterria: BOIRO 1998-12-11 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 CARLOS MANUEL CORTES CARLOS MANUEL CORTES   Jaioterria: BOIRO 1976-01-08 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 DAVID FERNANDEZ DAVID FERNANDEZ   Jaioterria: FERROL 1979-06-11 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 30 SERGIO GARCIA SERGIO GARCIA   Jaioterria: BOIRO 1977-01-21 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 BORJA GARCIA BORJA GARCIA   Jaioterria: BOIRO 1998-10-14 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Patroia Klubanurteak 1 DANIEL GARCIA DANIEL GARCIA   Jaioterria: O'GROVE 1986-08-12 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 LUIS MANUEL GONZALEZ LUIS MANUEL GONZALEZ   Jaioterria: BOIRO 1991-06-20 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Patroia Klubanurteak 7 OSCAR  HERMO OSCAR HERMO   Jaioterria: BOIRO 1988-10-12 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 10 CRISTIAN LAIÑO CRISTIAN LAIÑO   Jaioterria: BOIRO 1994-01-29 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 3 ALEXÁNDER LESTÓN ALEXÁNDER LESTÓN   Jaioterria: MUROS 1995-05-21 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 19 BENIGNO LOJO BENIGNO LOJO   Jaioterria: BOIRO 1982-03-06 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 ANXO MARTINEZ ANXO MARTINEZ   Jaioterria: VILAGARCÍA DE AROUSA 1993-05-03 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 23 ISMAEL ROMERO ISMAEL ROMERO   Jaioterria: BOIRO 1982-09-02 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 23 JUAN ANTONIO SERRADILLA JUAN ANTONIO SERRADILLA   Jaioterria: BOIRO 1978-12-02 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 11 MARCO ANTONIO SILVA MARCO ANTONIO SILVA   Jaioterria: BOIRO 1977-03-27 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 DIEGO SUAREZ DIEGO SUAREZ   Jaioterria: VILAGARCÍA DE AROUSA 1991-04-30 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 11 DANIEL TORRADO DANIEL TORRADO   Jaioterria: BOIRO 1991-05-16 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 10 JOSE MANUEL VIDAL JOSE MANUEL VIDAL   Jaioterria: BOIRO 1974-07-30 Historiala ikusi Harrobikoa 

altak

  • Arraunlaria DANIEL ABUIN DANIEL ABUIN   Jaioterria: BOIRO 1998-11-15
  • Arraunlaria JOAQUIN ABUIN JOAQUIN ABUIN   Jaioterria: BOIRO 1997-03-19
  • Arraunlaria ADRIÁN AIDO ADRIÁN AIDO   Jaioterria: BOIRO 1998-12-11
  • Arraunlaria CARLOS MANUEL CORTES CARLOS MANUEL CORTES   Jaioterria: BOIRO 1976-01-08
  • Arraunlaria BORJA GARCIA BORJA GARCIA   Jaioterria: BOIRO 1998-10-14
  • Patroia DANIEL GARCIA DANIEL GARCIA   Jaioterria: O'GROVE 1986-08-12
  • Patroia OSCAR  HERMO OSCAR HERMO   Jaioterria: BOIRO 1988-10-12
  • Arraunlaria JOSE MANUEL VIDAL JOSE MANUEL VIDAL   Jaioterria: BOIRO 1974-07-30

bajak

  • Patroia ALFONSO DIAZ ALFONSO DIAZ   Jaioterria: BOIRO 1985-12-05
  • Arraunlaria SERGIO ENRIQUE RODRIGUEZ SERGIO ENRIQUE RODRIGUEZ   Jaioterria: FERROL 1976-05-25
  • Arraunlaria ERNESTO TRIÑANES ERNESTO TRIÑANES   Jaioterria: BOIRO 1990-03-18
  • Arraunlaria ROBERTO TORRES ROBERTO TORRES   Jaioterria: BOIRO 1982-07-13
  • Arraunlaria RAMON BLANCO RAMON BLANCO   Jaioterria: RIBEIRA 1972-04-01
  • Arraunlaria MARIO BRION MARIO BRION   Jaioterria: BOIRO 1994-10-02
  • Arraunlaria JOSÉ RAMÓN MUÑÍZ JOSÉ RAMÓN MUÑÍZ   Jaioterria: BOIRO 1966-09-17