ASTILLERO - REPSOL ELECTRICIDAD Y GAS
Arraunlariak
2010 denboraldia
- Arraunlaria Klubanurteak 11 MIKEL AROSTEGI Jaioterria: ORIO 1984-06-07 Historiala ikusi Harrobikoa
- Arraunlaria Klubanurteak 21 ISRAEL BOLADO Jaioterria: EL ASTILLERO 1978-09-23 Historiala ikusi Harrobikoa
- Arraunlaria Klubanurteak 16 SERGIO CARRION Jaioterria: SANTANDER 1979-07-20 Historiala ikusi Harrobikoa
- Arraunlaria Klubanurteak 3 EMILIO COBO Jaioterria: SANTANDER 1969-07-10 Historiala ikusi Harrobikoa
- Arraunlaria Klubanurteak 6 DANIEL DIAZ Jaioterria: SANTANDER 1990-07-25 Historiala ikusi Harrobikoa
- Arraunlaria Klubanurteak 16 VICTOR MANUEL FERNANDEZ Jaioterria: MUROS 1977-02-06 Historiala ikusi Berezkoa
- Arraunlaria Klubanurteak 3 ALEJANDRO FRAGUELA Jaioterria: CEDEIRA (A CORUÑA) 1976-12-17 Historiala ikusi Berezkoa
- Arraunlaria Klubanurteak 6 RAUL GARCIA Jaioterria: EL ASTILLERO 1984-05-08 Historiala ikusi Berezkoa
- Patroia Klubanurteak 2 CRISTIAN GARMA Jaioterria: CASTRO URDIALES 1982-02-19 Historiala ikusi Ez berezkoa
- Arraunlaria Klubanurteak 5 JESUS ANGEL GOMEZ Jaioterria: PUERTO ORDAZ (Venezuela) 1989-10-03 Historiala ikusi Berezkoa
- Arraunlaria Klubanurteak 4 ALBERTO GONZALEZ Jaioterria: VEGADEO 1981-08-09 Historiala ikusi Berezkoa
- Arraunlaria Klubanurteak 2 MARIO HERNANDO Jaioterria: SANTANDER 1988-03-27 Historiala ikusi Ez berezkoa
- Arraunlaria Klubanurteak 4 ENRIQUE LOPEZ Jaioterria: TAPIA DE CASARIEGO (ASTURIAS) 1972-10-02 Historiala ikusi Berezkoa
- Patroia Klubanurteak 4 UGAITZ MENDIZABAL Jaioterria: IRURA 1991-06-30 Historiala ikusi Berezkoa
- Arraunlaria Klubanurteak 6 FRANCISCO MONTES Jaioterria: ESTEIRO 1987-09-12 Historiala ikusi Berezkoa
- Arraunlaria Klubanurteak 2 MARCOS CÉSAR MORALES Jaioterria: BUENOS AIRES (ARGENTINA) 1976-01-04 Historiala ikusi Ez berezkoa
- Arraunlaria Klubanurteak 4 CARLOS PALAZUELOS Jaioterria: MURIEDAS 1989-05-20 Historiala ikusi Berezkoa
- Arraunlaria Klubanurteak 3 VICENTE CRISTHIAN POO Jaioterria: SAN ROQUE RIOMIERA (CANTABRIA) 1988-02-17 Historiala ikusi Ez berezkoa
- Arraunlaria Klubanurteak 6 JAIME RIOS Jaioterria: AVILÉS 1977-10-31 Historiala ikusi Berezkoa
- Arraunlaria Klubanurteak 25 JON SALSAMENDI Jaioterria: ORIO 1970-10-27 Historiala ikusi Harrobikoa
- Arraunlaria Klubanurteak 6 JOSE ANGEL VAZQUEZ Jaioterria: CASTRO URDIALES 1975-07-11 Historiala ikusi Berezkoa
- Arraunlaria Klubanurteak 7 JUAN ZUNZUNEGUI Jaioterria: VIGO 1976-03-31 Historiala ikusi Berezkoa
altak
- Arraunlaria MIKEL AROSTEGI Jaioterria: ORIO 1984-06-07
- Arraunlaria ISRAEL BOLADO Jaioterria: EL ASTILLERO 1978-09-23
- Arraunlaria SERGIO CARRION Jaioterria: SANTANDER 1979-07-20
- Arraunlaria EMILIO COBO Jaioterria: SANTANDER 1969-07-10
- Arraunlaria DANIEL DIAZ Jaioterria: SANTANDER 1990-07-25
- Arraunlaria VICTOR MANUEL FERNANDEZ Jaioterria: MUROS 1977-02-06
- Arraunlaria ALEJANDRO FRAGUELA Jaioterria: CEDEIRA (A CORUÑA) 1976-12-17
- Arraunlaria RAUL GARCIA Jaioterria: EL ASTILLERO 1984-05-08
- Patroia CRISTIAN GARMA Jaioterria: CASTRO URDIALES 1982-02-19
- Arraunlaria JESUS ANGEL GOMEZ Jaioterria: PUERTO ORDAZ (Venezuela) 1989-10-03
- Arraunlaria ALBERTO GONZALEZ Jaioterria: VEGADEO 1981-08-09
- Arraunlaria MARIO HERNANDO Jaioterria: SANTANDER 1988-03-27
- Arraunlaria ENRIQUE LOPEZ Jaioterria: TAPIA DE CASARIEGO (ASTURIAS) 1972-10-02
- Patroia UGAITZ MENDIZABAL Jaioterria: IRURA 1991-06-30
- Arraunlaria FRANCISCO MONTES Jaioterria: ESTEIRO 1987-09-12
- Arraunlaria MARCOS CÉSAR MORALES Jaioterria: BUENOS AIRES (ARGENTINA) 1976-01-04
- Arraunlaria CARLOS PALAZUELOS Jaioterria: MURIEDAS 1989-05-20
- Arraunlaria VICENTE CRISTHIAN POO Jaioterria: SAN ROQUE RIOMIERA (CANTABRIA) 1988-02-17
- Arraunlaria JAIME RIOS Jaioterria: AVILÉS 1977-10-31
- Arraunlaria JON SALSAMENDI Jaioterria: ORIO 1970-10-27
- Arraunlaria JOSE ANGEL VAZQUEZ Jaioterria: CASTRO URDIALES 1975-07-11
- Arraunlaria JUAN ZUNZUNEGUI Jaioterria: VIGO 1976-03-31