SANTURTZI TRANSPORTES Y GRUAS AGUADO

Arraunlariak

 

2021 denboraldia

  • Patroia Klubanurteak 0 GORKA ARANBERRI GORKA ARANBERRI   Jaioterria: DONOSTIA 1987-03-04 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 6 GORKA AROSTEGI GORKA AROSTEGI   Jaioterria: MUSKIZ 1994-03-28 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 MIKEL AZKARATE MIKEL AZKARATE   Jaioterria: BARAKALDO 1988-06-10 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 12 YERAY CAYON YERAY CAYON   Jaioterria: SANTURTZI 1993-10-10 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 SORIN SILVIU DRAGAN SORIN SILVIU DRAGAN   Jaioterria: CLUJ (RUMANIA) 1982-06-25 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 10 DAVID DURAN DAVID DURAN   Jaioterria: SANTURTZI 1996-03-24 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 13 MARKEL ELORZA MARKEL ELORZA   Jaioterria: ZIERBENA 1990-06-23 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 JON ETXANIZ JON ETXANIZ   Jaioterria: AZPEITIA 1994-11-12 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 ANDONI GARCIA ANDONI GARCIA   Jaioterria: BARAKALDO 1985-10-07 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Patroia Klubanurteak 6 ENEKO GONZALEZ ENEKO GONZALEZ   Jaioterria: SANTURTZI 2001-10-10 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 1 DIEGO HERMO DIEGO HERMO   Jaioterria: NOIA 1982-02-09 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 DAVID IGLESIAS DAVID IGLESIAS   Jaioterria: OGROVE 1986-12-08 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 3 OSCAR ANDRES MEDINA OSCAR ANDRES MEDINA   Jaioterria: COLONIA (URUGUAY) 1982-03-02 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 7 DAVID NUÑEZ DAVID NUÑEZ   Jaioterria: SANTURTZI 1999-01-12 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 3 ZUNBELTZ PEREZ ZUNBELTZ PEREZ   Jaioterria: SANTURTZI 1994-06-08 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 10 GORKA RIVERO GORKA RIVERO   Jaioterria: SANTURTZI 1996-06-02 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 FERNANDO RUA FERNANDO RUA   Jaioterria: MOAÑA 1975-04-19 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 FERNANDO RUIZ FERNANDO RUIZ   Jaioterria: CASTRO URDIALES 1990-10-17 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 JAVIER SAYANS JAVIER SAYANS   Jaioterria: BOIRO 1995-09-07 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 3 FEDERICO STEINDL FEDERICO STEINDL   Jaioterria: BUENOS AIRES (ARGENTINA) 1982-05-17 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 1 OSCAR VIUDEZ OSCAR VIUDEZ   Jaioterria: OGROVE 1985-07-17 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 13 ANDER ZABALA ANDER ZABALA   Jaioterria: SANTURTZI 1992-02-09 Historiala ikusi Harrobikoa 

altak

  • Patroia GORKA ARANBERRI GORKA ARANBERRI   Jaioterria: DONOSTIA 1987-03-04
  • Arraunlaria GORKA AROSTEGI GORKA AROSTEGI   Jaioterria: MUSKIZ 1994-03-28
  • Arraunlaria JON ETXANIZ JON ETXANIZ   Jaioterria: AZPEITIA 1994-11-12
  • Arraunlaria DAVID NUÑEZ DAVID NUÑEZ   Jaioterria: SANTURTZI 1999-01-12
  • Arraunlaria JAVIER SAYANS JAVIER SAYANS   Jaioterria: BOIRO 1995-09-07

bajak

  • Patroia ASIER ZURINAGA ASIER ZURINAGA   Jaioterria: SESTAO 1971-05-11
  • Arraunlaria ADRIAN GONZALEZ ADRIAN GONZALEZ   Jaioterria: CASTRO URDIALES 1990-04-16
  • Arraunlaria IKER PASCUAL IKER PASCUAL   Jaioterria: BARAKALDO 1980-01-22
  • Arraunlaria MIKEL PEDROSA MIKEL PEDROSA   Jaioterria: LAS CARRERAS 1992-03-24
  • Arraunlaria MIGUEL ANGEL RUIZ MIGUEL ANGEL RUIZ   Jaioterria: col. bello monte (caracas-venezuela) 1978-12-22