BERMEO URDAIBAI

Arraunlariak

 

2018 denboraldia

  • Arraunlaria Klubanurteak 0 SEBASTIAN ACERBI SEBASTIAN ACERBI   Jaioterria: POBRA DO CARAMIÑAL 1990-05-22 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 DAVID ALFAYA DAVID ALFAYA   Jaioterria: BUEU 1987-12-29 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 4 MIKEL BEASKOA MIKEL BEASKOA   Jaioterria: GERNIKA-LUMO 1987-09-08 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Patroia Klubanurteak 11 ENEKO BILBAO ENEKO BILBAO   Jaioterria: BERMEO 1995-10-18 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 MIKEL CALLEJA MIKEL CALLEJA   Jaioterria: LEKEITIO 1986-07-16 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 12 ALAIN COLUNGA ALAIN COLUNGA   Jaioterria: BARAKALDO 1987-10-25 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 BEÑAT EIZAGIRRE BEÑAT EIZAGIRRE   Jaioterria: PASAI DONIBANE 1987-05-11 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 6 ANDONI GARCIA ANDONI GARCIA   Jaioterria: BARAKALDO 1985-10-07 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 7 IÑAKI GOIKOETXEA IÑAKI GOIKOETXEA   Jaioterria: LEKEITIO 1987-12-30 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 CRISTOFER GONZALEZ CRISTOFER GONZALEZ   Jaioterria: MOAÑA 1987-09-25 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 6 DAVID IGLESIAS DAVID IGLESIAS   Jaioterria: OGROVE 1986-12-08 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 10 CARLOS MAÑAS CARLOS MAÑAS   Jaioterria: DENIA 1990-06-27 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 12 MIKEL OJEDA MIKEL OJEDA   Jaioterria: BILBAO 1990-06-12 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 CARLOS PALAZUELOS CARLOS PALAZUELOS   Jaioterria: MURIEDAS 1989-05-20 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 JON TELLETXEA JON TELLETXEA   Jaioterria: BERMEO 1981-12-21 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 10 JON UNANUE JON UNANUE   Jaioterria: AZKOITIA 1988-07-06 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 11 JON UNZAGA JON UNZAGA   Jaioterria: BERMEO 1993-08-03 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Patroia Klubanurteak 7 LUR URIBARREN LUR URIBARREN   Jaioterria: ELANTXOBE 1987-09-14 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 OSCAR VIUDEZ OSCAR VIUDEZ   Jaioterria: OGROVE 1985-07-17 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 GENTZA IRAITZ ZUBIRI GENTZA IRAITZ ZUBIRI   Jaioterria: BILBAO 1986-10-02 Historiala ikusi Berezkoa 

altak

  • Arraunlaria SEBASTIAN ACERBI SEBASTIAN ACERBI   Jaioterria: POBRA DO CARAMIÑAL 1990-05-22
  • Arraunlaria CRISTOFER GONZALEZ CRISTOFER GONZALEZ   Jaioterria: MOAÑA 1987-09-25
  • Arraunlaria CARLOS PALAZUELOS CARLOS PALAZUELOS   Jaioterria: MURIEDAS 1989-05-20
  • Arraunlaria JON UNZAGA JON UNZAGA   Jaioterria: BERMEO 1993-08-03
  • Patroia LUR URIBARREN LUR URIBARREN   Jaioterria: ELANTXOBE 1987-09-14

bajak

  • Arraunlaria MIKEL AZKARATE MIKEL AZKARATE   Jaioterria: BARAKALDO 1988-06-10
  • Arraunlaria UNAI BILBAO UNAI BILBAO   Jaioterria: BERMEO 1991-03-01
  • Patroia VICENTE CARPINTERO VICENTE CARPINTERO   Jaioterria: BILBAO 1978-01-01
  • Arraunlaria ENEKO VAN HORENBEKE ENEKO VAN HORENBEKE   Jaioterria: BILBAO 1979-04-26
  • Arraunlaria / patroia JOSE ANTONIO FERNANDEZ JOSE ANTONIO FERNANDEZ   Jaioterria: PASAI DONIBANE 1974-07-08
  • Arraunlaria XABIER ZULAIKA XABIER ZULAIKA   Jaioterria: DEBA 1969-07-22
  • Arraunlaria ERLANTZ EGIA ERLANTZ EGIA   Jaioterria: GERNIKA 1992-02-21