Emaitzak 2016

Liga Act

SAILKAPEN NAGUSIA 2016

Eusko Label Liga SAILKAPEN NAGUSIA
Sailkapena Kluba Puntuak
1 Urdaibai Avia 216
2 NT2 Hondarribia 212
3 Kaiku Producha 167
4 San Juan Iberdrola 147
5 Orio Babyauto 142
6 Tirán Pereira 123
7 Astillero 115
8 Cabo 113
9 Zierbena Bahías Bizkaia 79
10 San Pedro 77
11 Portugalete Eulen 38
12 Zumaia 32
Eusko Label Liga

PATROI HOBERENAREN SAILKAPENA 2016

PATROI HOBERENAREN SAILKAPENA
Sailkapena Kluba Patroia Puntuak
1 San Juan Iberdrola ENDIKA PEREZ, UNAI OLIDEN 20
2 Urdaibai Avia GORKA ARANBERRI 15
3 NT2 Hondarribia IOSEBA AMUNARRIZ 15
4 Zumaia UNAI OSA 11
5 Cabo ALFONSO DIAZ 10
6 Kaiku Producha ASIER ZURINAGA 8
7 Orio Babyauto IRAKOITZ ETXEBERRIA 7
8 San Pedro UGAITZ MENDIZABAL, ANDER GATON 7

Estropaden emaitzak

Estropaden emaitzak
Izena Lekua Data
1 IV Bandera Euskadi Basque Country Sevilla 2016-06-19
2 XV Bandera Real Astillero de Guarnizo - XL GP Ayto. de Astillero El Astillero 2016-07-02
3 XXXIII Bandera Petronor Zierbena 2016-07-03
4 Orioko XXVI. Estropadak - IV. Orio Kanpina Bandera Orio 2016-07-09
5 V Bandera Eusko Label Donostia 2016-07-10
6 VII Bandera de Bilbao Bilbao 2016-07-16
7 Getxoko Estropaden XXXVIII. Ikurriña - JA Agirre Lehendakariaren XII. Omenaldia Getxo 2016-07-17
8 XXXIV Bandeira Concello de Moaña - VI GP Fandicosta Moaña 2016-07-23
9 XXVI Bandeira Concello de Boiro Boiro 2016-07-24
10 Bandera Diputación Foral de Gipuzkoa Pasaia 2016-07-30
11 XXXI Zumaiako Ikurriña Zumaia 2016-07-31
12 Zarauzko XXXIX. Estropadak J1 Zarautz 2016-08-13
13 Zarauzko XXXIX. Estropadak J2 Zarautz 2016-08-14
14 Hondarribiko XXIX Bandera - GP Mapfre Hondarribia 2016-08-20
15 IV Bandera CaixaBank Castro Urdiales 2016-08-21
16 VIII Bandera Ambilamp "Reciclamos la luz" Portugalete 2016-08-27
17 XXXV Bandera Noble Villa de Portugalete Portugalete 2016-08-28
18 Playoff 1 Bermeo 2016-09-17
19 Bermeo Hiriko XXXIV. Bandera Bermeo 2016-09-17
20 Playoff 2 Portugalete 2016-09-18
21 XLVI GP - XLII Bandera El Corte Inglés Portugalete 2016-09-18