Estatistikak

2003.ko estropadetan lortutako emaitzak

Estropadetan lortutako emaitzak
Jardunaldia123456789101112131415
Kluba Postua
1 Astillero 111136141118211
2 Mecos Mondariz 2334214104441343
3 P.Donibane Iberdrola 672662232623485
4 Grupo Eibar Orio 4692114355262126
5 Naturhouse Castro 5857156811334557
6 Cabo da Cruz 82101253528556662
7 Hondarribia 95610479169757310
8 Urdaibai Umpro Avia 7445787938899114
9 Pedreña 391231010877710711108
10 Tirán Pereira 101181181111691011118711
11 Grafilur Isuntza SuperBM 11107999101110129101299
12 Zarautz Inmob. Orio 12121181212121212111212101212

2003.ko banderak

2003.ko banderak
  Kluba Bandera kop.  
1 Astillero 10 estatistikak ikusi >
2 Mecos Mondariz 2 estatistikak ikusi >
3 P.Donibane Iberdrola 0 estatistikak ikusi >
4 Grupo Eibar Orio 1 estatistikak ikusi >
5 Naturhouse Castro 1 estatistikak ikusi >
6 Cabo da Cruz 0 estatistikak ikusi >
7 Hondarribia 1 estatistikak ikusi >
8 Urdaibai Umpro Avia 0 estatistikak ikusi >
9 Pedreña 0 estatistikak ikusi >
10 Tirán Pereira 0 estatistikak ikusi >
11 Grafilur Isuntza SuperBM 0 estatistikak ikusi >
12 Zarautz Inmob. Orio 0 estatistikak ikusi >