Estatistikak

2006.ko estropadetan lortutako emaitzak

Estropadetan lortutako emaitzak
Jardunaldia123456789101112131415161718
Kluba Postua
1 Hondarribia 111251323122172211
2 Naturhouse Castro 222317442651511132
3 Grupo Eibar Orio 954142271513235743
4 Pedreña 349463134249323324
5 Cabo da Cruz 5687786554781097468
6 Zarautz Inmob. Orio 495529866810118510555
7 Arkote 67361159910366649986
8 Urdaibai Umpro Avia 1031288410199341168677
9 Mecos Mondariz 7810103105108711541048
10 Zumaia Altuna y Uria 111011996787118778610
11 Laredo 81161210121111121212129121212
12 P.Donibane Iberdrola 121271112111212111091012 (1) 111111
  • (1) Descalificado

2006.ko banderak

2006.ko banderak
  Kluba Bandera kop.  
1 Hondarribia 8 estatistikak ikusi >
2 Naturhouse Castro 5 estatistikak ikusi >
3 Grupo Eibar Orio 3 estatistikak ikusi >
4 Pedreña 1 estatistikak ikusi >
5 Cabo da Cruz 0 estatistikak ikusi >
6 Zarautz Inmob. Orio 0 estatistikak ikusi >
7 Arkote 0 estatistikak ikusi >
8 Urdaibai Umpro Avia 1 estatistikak ikusi >
9 Mecos Mondariz 0 estatistikak ikusi >
10 Zumaia Altuna y Uria 0 estatistikak ikusi >
11 Laredo 0 estatistikak ikusi >
12 P.Donibane Iberdrola 0 estatistikak ikusi >