Estatistikak

2004.ko estropadetan lortutako emaitzak

Estropadetan lortutako emaitzak
Jardunaldia1234567891011121314
Kluba Postua
1 Urdaibai Umpro Avia 11314321314121
2 Astillero 24121213132412
3 Hondarribia 72742732221333
4 Naturhouse Castro 43277547766546
5 Grupo Eibar Orio 85566466473654
6 Cabo da Cruz 5643519810472811
7 Mecos Mondariz 37853854655712 (1) 5
8 Pedreña 1086121112 (2) 895881169
9 P.Donibane Iberdrola 11111199671112129978
10 Trintxerpe Carglass 6129101091012991210117
11 Grafilur Isuntza SuperBM 99108121011101111108912
12 Tirán Pereira 1210121181112581011121010
  • (1) Descalificado
  • (2) Descalificado

2004.ko banderak

2004.ko banderak
  Kluba Bandera kop.  
1 Urdaibai Umpro Avia 7 estatistikak ikusi >
2 Astillero 5 estatistikak ikusi >
3 Hondarribia 1 estatistikak ikusi >
4 Naturhouse Castro 0 estatistikak ikusi >
5 Grupo Eibar Orio 0 estatistikak ikusi >
6 Cabo da Cruz 1 estatistikak ikusi >
7 Mecos Mondariz 0 estatistikak ikusi >
8 Pedreña 0 estatistikak ikusi >
9 P.Donibane Iberdrola 0 estatistikak ikusi >
10 Trintxerpe Carglass 0 estatistikak ikusi >
11 Grafilur Isuntza SuperBM 0 estatistikak ikusi >
12 Tirán Pereira 0 estatistikak ikusi >