Estatistikak

2018.ko estropadetan lortutako emaitzak

Estropadetan lortutako emaitzak
Jardunaldia12345678910111213141516171819
Kluba Postua
1 Urdaibai Avia 1131111
2 GO fit Hondarribia 2313422
3 Zierbena Bahías Bizkaia 4222634
4 Orio Babyauto 6546243
5 Santurtzi Iberdrola 3465565
6 Cabo 7757857
7 Donostiarra 59741089
8 Ondarroa Cikautxo 861093710
9 San Pedro 98812 (1) 798
10 Kaiku Producha 12 (2) 1112811106
11 San Juan Sumelec 101091091112
12 Tirán Pereira 11121111121211
  • (1) Excluido
  • (2) Penalizado

2018.ko banderak

2018.ko banderak
  Kluba Bandera kop.  
1 Urdaibai Avia 6 estatistikak ikusi >
2 GO fit Hondarribia 1 estatistikak ikusi >
3 Zierbena Bahías Bizkaia 0 estatistikak ikusi >
4 Orio Babyauto 0 estatistikak ikusi >
5 Santurtzi Iberdrola 0 estatistikak ikusi >
6 Cabo 0 estatistikak ikusi >
7 Donostiarra 0 estatistikak ikusi >
8 Ondarroa Cikautxo 0 estatistikak ikusi >
9 San Pedro 0 estatistikak ikusi >
10 Kaiku Producha 0 estatistikak ikusi >
11 San Juan Sumelec 0 estatistikak ikusi >
12 Tirán Pereira 0 estatistikak ikusi >