ZIERBENA BAHIAS DE BIZKAIA

Arraunlariak

 

2019 denboraldia

  • Arraunlaria Klubanurteak 0 ASIER BERMEJO ASIER BERMEJO   Jaioterria: GETXO 1992-05-02 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 JAIME DE HAZ JAIME DE HAZ   Jaioterria: VIGO 1992-07-20 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 JOSÉ ANGEL GARCÍA JOSÉ ANGEL GARCÍA   Jaioterria: TAPIA DE CASARIEGO 1981-01-24 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 1 RAUL GARCIA RAUL GARCIA   Jaioterria: EL ASTILLERO 1984-05-08 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Patroia Klubanurteak 2 BORJA GOMEZ BORJA GOMEZ   Jaioterria: PEDREÑA 1984-08-29 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 ALBERTO GONZÁLEZ ALBERTO GONZÁLEZ   Jaioterria: VEGADEO 1981-08-09 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 DANIEL GONZÁLEZ DANIEL GONZÁLEZ   Jaioterria: FIGUERAS 1981-06-08 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 MARCOS GONZALEZ MARCOS GONZALEZ   Jaioterria: CASTRO URDIALES 2000-02-09 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 7 ASIER HERNÁNDEZ ASIER HERNÁNDEZ   Jaioterria: ABANTO Y ZIERBENA 1994-06-21 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 JOSEBA LARRARTE JOSEBA LARRARTE   Jaioterria: BILLABONA 1978-11-08 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Patroia Klubanurteak 6 AITOR  LAZCANO AITOR LAZCANO   Jaioterria: ZIERBENA 2001-01-19 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 6 JON LECANDA JON LECANDA   Jaioterria: MUZKIZ 1998-08-19 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 GARIKOITZ LOPETEGI GARIKOITZ LOPETEGI   Jaioterria: BILLABONA 1980-12-29 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 4 ELEDER LOPEZ ELEDER LOPEZ   Jaioterria: ZIERBENA 2000-11-21 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 1 FRANCISCO MONTES FRANCISCO MONTES   Jaioterria: ESTEIRO 1987-09-12 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 7 ENDIKA MORÁN ENDIKA MORÁN   Jaioterria: CASTRO URDIALES 1998-07-21 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 8 IKER PASCUAL IKER PASCUAL   Jaioterria: BARAKALDO 1980-01-22 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 6 JAIME RIOS JAIME RIOS   Jaioterria: AVILÉS 1977-10-31 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 6 ELADIO SÁNCHEZ ELADIO SÁNCHEZ   Jaioterria: CASTRO URDIALES 1984-07-12 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 3 ALBERTO VIDAL ALBERTO VIDAL   Jaioterria: O GROVE 1993-02-22 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 4 LUIS MIGUEL VILLAR LUIS MIGUEL VILLAR   Jaioterria: CASTRO URDIALES 1988-09-02 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 JUAN ZUNZUNEGUI JUAN ZUNZUNEGUI   Jaioterria: VIGO 1976-03-31 Historiala ikusi Berezkoa 

altak

  • Arraunlaria ASIER BERMEJO ASIER BERMEJO   Jaioterria: GETXO 1992-05-02
  • Arraunlaria JAIME DE HAZ JAIME DE HAZ   Jaioterria: VIGO 1992-07-20
  • Arraunlaria JOSÉ ANGEL GARCÍA JOSÉ ANGEL GARCÍA   Jaioterria: TAPIA DE CASARIEGO 1981-01-24
  • Arraunlaria ALBERTO GONZÁLEZ ALBERTO GONZÁLEZ   Jaioterria: VEGADEO 1981-08-09
  • Arraunlaria DANIEL GONZÁLEZ DANIEL GONZÁLEZ   Jaioterria: FIGUERAS 1981-06-08
  • Arraunlaria MARCOS GONZALEZ MARCOS GONZALEZ   Jaioterria: CASTRO URDIALES 2000-02-09
  • Arraunlaria JOSEBA LARRARTE JOSEBA LARRARTE   Jaioterria: BILLABONA 1978-11-08
  • Arraunlaria GARIKOITZ LOPETEGI GARIKOITZ LOPETEGI   Jaioterria: BILLABONA 1980-12-29
  • Arraunlaria ELEDER LOPEZ ELEDER LOPEZ   Jaioterria: ZIERBENA 2000-11-21

bajak

  • Arraunlaria ADRIÁN GONZÁLEZ ADRIÁN GONZÁLEZ   Jaioterria: CASTRO URDIALES 1990-04-16
  • Arraunlaria ADRIÁN MIRAMÓN ADRIÁN MIRAMÓN   Jaioterria: BENALMÁDENA 1991-05-13
  • Arraunlaria SERGIO MONTENEGRO SERGIO MONTENEGRO   Jaioterria: OGROVE 1987-07-03
  • Arraunlaria FERNANDO RUIZ FERNANDO RUIZ   Jaioterria: CASTRO URDIALES 1990-10-17
  • Arraunlaria LEANDRO SALVAGNO LEANDRO SALVAGNO   Jaioterria: COLONIA (URUGUAY) 1984-03-03
  • Arraunlaria SERGIO ALBO SERGIO ALBO   Jaioterria: LAREDO 1976-12-15