URDAIBAI AVIA

Arraunlariak

 

2019 denboraldia

  • Arraunlaria Klubanurteak 1 SEBASTIAN ACERVI SEBASTIAN ACERVI   Jaioterria: POBRA DO CARAMIÑAL 1990-05-22 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 DAVID ALFAYA DAVID ALFAYA   Jaioterria: BUEU 1987-12-29 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 5 JON ANDER ARRASATE JON ANDER ARRASATE   Jaioterria: BERMEO 1992-08-18 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 MIKEL BEASKOA MIKEL BEASKOA   Jaioterria: GERNIKA-LUMO 1987-09-08 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 7 UNAI BILBAO UNAI BILBAO   Jaioterria: BERMEO 1991-03-01 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Patroia Klubanurteak 10 ENEKO BILBAO ENEKO BILBAO   Jaioterria: BERMEO 1995-10-18 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 MIKEL CALLEJA MIKEL CALLEJA   Jaioterria: LEKEITIO 1986-07-16 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 9 ALAIN COLUNGA ALAIN COLUNGA   Jaioterria: BARAKALDO 1987-10-25 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 4 IÑAKI GOIKOETXEA IÑAKI GOIKOETXEA   Jaioterria: LEKEITIO 1987-12-30 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 LUIS MANUEL GONZÁLEZ LUIS MANUEL GONZÁLEZ   Jaioterria: BOIRO 1991-06-20 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 7 CARLOS MAÑAS CARLOS MAÑAS   Jaioterria: DENIA 1990-06-27 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak IBAN MARTINEZ IBAN MARTINEZ   Jaioterria: ONDARROA 1992-03-31 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 13 MIKEL OJEDA MIKEL OJEDA   Jaioterria: BILBAO 1990-06-12 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 1 CARLOS PALAZUELOS CARLOS PALAZUELOS   Jaioterria: MURIEDAS 1989-05-20 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 7 JON UNANUE JON UNANUE   Jaioterria: AZKOITIA 1988-07-06 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 8 JON UNZAGA JON UNZAGA   Jaioterria: BERMEO 1993-08-03 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Patroia Klubanurteak LUR URIBARREN LUR URIBARREN   Jaioterria: ELANTXOBE 1987-09-14 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 JON URRESTI JON URRESTI   Jaioterria: GETARIA 1992-01-31 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 9 OSCAR VIUDEZ OSCAR VIUDEZ   Jaioterria: OGROVE 1985-07-17 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 7 MARCOS ZIARRUSTA MARCOS ZIARRUSTA   Jaioterria: BILBAO 1988-04-01 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 GENTZA IRAITZ ZUBIRI GENTZA IRAITZ ZUBIRI   Jaioterria: BILBAO 1986-10-02 Historiala ikusi Ez berezkoa 

altak

  • Arraunlaria JON ANDER ARRASATE JON ANDER ARRASATE   Jaioterria: BERMEO 1992-08-18
  • Arraunlaria UNAI BILBAO UNAI BILBAO   Jaioterria: BERMEO 1991-03-01
  • Arraunlaria LUIS MANUEL GONZÁLEZ LUIS MANUEL GONZÁLEZ   Jaioterria: BOIRO 1991-06-20
  • Arraunlaria IBAN MARTINEZ IBAN MARTINEZ   Jaioterria: ONDARROA 1992-03-31
  • Arraunlaria JON URRESTI JON URRESTI   Jaioterria: GETARIA 1992-01-31
  • Arraunlaria MARCOS ZIARRUSTA MARCOS ZIARRUSTA   Jaioterria: BILBAO 1988-04-01

bajak

  • Arraunlaria BEÑAT EIZAGIRRE BEÑAT EIZAGIRRE   Jaioterria: PASAI DONIBANE 1987-05-11
  • Arraunlaria DAVID IGLESIAS DAVID IGLESIAS   Jaioterria: OGROVE 1986-12-08
  • Arraunlaria CRISTOFER GONZALEZ CRISTOFER GONZALEZ   Jaioterria: MOAÑA 1987-09-25
  • Arraunlaria JON TELLETXEA JON TELLETXEA   Jaioterria: BERMEO 1981-12-21
  • Arraunlaria ANDONI GARCÍA ANDONI GARCÍA   Jaioterria: BARAKALDO 1985-10-07